0

Prihlásenie

Doprava platba

1. Predávajúci je povinný do 30 dní od vytvorenia objednávky zaslať kupujúcemu tovar, ak sa nedohodli inak, alebo ak pri tovare nebola uvedená dlhšia dodacia lehota.

2. Ak je tovar skladom je expedovaný podľa kapacitných možností v čo najkratšom čase.

3. Ak sa v objednávke nachádza viacero tovarov a služieb a časť z nich nie je skladom, informujeme o tom kupujúceho s možnosťou čiastočných dodávok.

4. Faktúra (daňový doklad) sa zasiela e-mailom na adresu kupujúceho, ktorú zadal pri odosielaní objednávky. Písomne sa zasiela faktúra prostredníctvom slovenskej pošty.

O písomné zaslatie treba predávajúceho informovať e-mailom na info@bicykelretro.sk alebo telefonicky (+421) 948 948 238.

5. Za miesto plnenia sa považuje miesto, do ktorého je tovar dodávaný.

6. Predávajúci realizuje dopravu ku kupujúcemu prostredníctvom:

6.1. kuriérskej spoločnosti DHL Parcel Slovensko, s. r. o., so sídlom Na pántoch 18, 831 06 Bratislava-Rača

6.2. kuriérskej spoločnosti SDS (Slovenský Doručovací Systém) s. r. o., so sídlom Družby 22, 974 01 Banská Bystrica

6.3. kuriérskej spoločnosti GLS (General Logistics Systems Slovakia s.r.o.), so sídlom Budča 1039, 962 33 Budča

6.4. kurierskej spoločnosti Direct Parcel Distribution SK, s.r.o., identifikačné číslo 35 834 498, so sídlom Technická 7, 82104 Bratislava

Platobné podmienky a zľavy

1. Za tovar a služby v e-shope je možné platiť nasledovnými spôsobmi

1.1. platba na dobierku (platíte priamo kuriérovi pri preberaní tovaru)

1.2. platba prostredníctvom platobných brán od firmy Besteron

1.3. platba pri osobnom prevzatí

1.4. platbu na základe darčekového poukazu.

2. Darčekový poukaz predstavuje predplatený objem peňažných prostriedkov, ktoré môže kupujúci využiť pri nákupe na základe dostatku voľných predplatených peňažných prostriedkov. Dátum platnosti kupónu je uvedený na ňom. Nominálnu hodnotu darčekového poukazu je možné dohodnúť s kupujúcim.

3. Doplatky pre jednotlivé možnosti platieb sú uvedené v čl. VI týchto všeobecných obchodných podmienok.

4. Predávajúci môže poskytnúť kupujúcemu možnosti zliav:

4.1. Vernostnú zľavu 2%. Kupujúci získavajú už pri druhom nákupe nášho tovaru vernostnú zľavu vo výške 3%. Aby ste získali vernostnú zľavu, je potrebné, aby ste objednávku uskutočníli ako registrovaný užívateľ a predchádzajúca objednávka musí byť uzavretá (doručená).

Poplatky za prepravu, balné a možnosti platieb

1. Pri platbe vopred na bankový účet na základe zálohovej faktúry alebo prostredníctvom platobných brán si za dopravné účtujeme:

1.1. pri doprave kuriérskou spoločnosťou s doručením od 1 – 48 hodín po expedícii z nášho skladu, pri objednávke váhy nižšej ako 10kg je cena 5€

1.2. pri doprave kuriérskou spoločnosťou s doručením do 24 – 48 hodín po expedícii z nášho skladu, pri objednávke ťažšej ako 10 kg  je cena 10€ a každou váhou sa balík predražuje

1.3. pri osobnom odbere 0€

2. Pri platbe na dobierku (platíte pri preberaní kuriérovi):

2.1. pri doprave kuriérskou spoločnosťou s doručením od 24 – 48 hodín po expedícii z nášho skladu, pri objednávke váhy nižšej ako 10kg je cena 6€

2.2. pri doprave kuriérskou spoločnosťou s doručením do 24 – 48 hodín po expedícii z nášho skladu, pri objednávke ťažšej ako 10 kg  je cena 11€ a každou váhou sa balík predražuje na základe váhy a platného cenníka prepravnej spoločnosti

3. Predávajúci sa môže s kupujúcim dohodnúť aj na inom ako štandardnom (vyššie uvedenom) postupe pri zasielaní tovaru alebo služieb ako aj cien za tieto služby.

4. Predávajúci môže zaslať tovar, ktorý je okamžite dostupný kupujúcemu a zvyšnú časť objednávky doručí dodatočne v zákonnej lehote, avšak za predpokladu, že kupujúcemu nebude účtované žiadne dodatočné poštovné, okrem toho, ktoré bolo započítané v objednávke.

  • Blog

  • Prihláste sa na odber noviniek

    Nezmeškajte akcie a novinky!